Neohodnotené

Doterra On Guard Beadlets zmes esenciálnych olejov - 125 guľ.

dōTERRA pripravila On Guard guľôčky, ktoré predstavujú jednoduchý a praktický spôsob ako využiť účinky tejto zmesi na podporu imunity.

Objednáme pre Vás
Kód: 60204467
Značka: Doterra
€23,33 / ks

doTERRA On Guard Beadlets sú ľahkým a pohodlným spôsobom, ako získať imunitný povzbudzujúci účinok zmesi éterických olejov doTERRA On Guard. * dōTERRA On Guard Beadlets poskytujú vynikajúcu dávku patentovanej zmesi doterra Wild Orange, klinček, škorica, eukalyptus a rozmarín. , všetky sú obsiahnuté v drobných rastlinných perličkách, ktoré sa rozpúšťajú v ústach, aby osviežili dych a podporili imunitný systém. * doTERRA Biele korálky sú ideálne na domáce použitie, keď cestujete, a posilňujú imunitu vašej rodiny - kedykoľvek a kdekoľvek. *

Hlavné výhody:

  • Podporuje prirodzenú obranyschopnosť imunitného systému
  • Ponúka antioxidačné účinky
  • Dodáva energiu a povzbudzuje

 

Použitie:

  • Spotrebujte, keď sú sezónne hrozby vysoké, aby ste podporili imunitu. *
  • Berte pri cestovaní, aby ste chránili pred environmentálnymi hrozbami. *
  • Po jedle rozpustite jednu až dve perličky, aby ste osviežili dych.

 

Prísady:

doTERRA On Guard Blend [Wild Orange, Clove Bud, Cinnamon Bark, Eucalyptus, Rosemary], Coconut Oil, Palm Oil, Agar, Guar Gum, Glycerin, Sodium Alginate, Carrageenan, Xylitol.

Návod na použitie

Podľa potreby zoberte jednu perlu.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskou starostlivosťou, obráťte sa na svojho lekára. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Balenie: 125 guľ.

* Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Úradom pre potraviny a liečivá. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť, liečiť alebo predchádzať chorobe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: