Neohodnotené

Doterra PB Assist+ Formula na probiotickú ochrannu - 30Cabs.

PB Assist+ je originálnou zmesou prebiotickej vlákniny a 6 probiotických mikroorganizmov v jedinečnej dvojvrstvovej vegetariánskej kapsule.

Objednáme pre Vás
Kód: 60204827
Značka: Doterra
€57,33 / ks
Kategória: Wellness

Telu dodáva 6 miliárd jednotiek aktívnych probiotických kultúr a rozpustné prebiotické FOS (frukto oligosacharidy), ktoré podporujú rast „priateľských“ baktérií.* Systém postupného uvoľňovania z dvojitej kapsuly je vytvorený tak, aby pomohol ochrániť citlivé probiotické kultúry pred žalúdočnou kyselinou. PB Assist+ ponúka jedinečný, bezpečný a efektívny spôsob dodávania osvedčenej podpory imunity a trávenia z probiotík.*

Hlavné výhody:

  • Podporuje priľnavosť kultúr a ich rast*
  • Udržiava zdravú ronováhu črevnej mikroflóry*
  • Podporuje zdravú funkciu tráviaceho a imunitného systému*
  • Podporuje zdravie zažívacieho traktu, hlavne čriev*
  • Pomáha pri podpore metabolizmu a absorpcii jedla*

 

Návod na použitie:

Požívajte jednu kapsulu trikrát denne s jedlom po dobu 10 dní v každom mesiaci, aby ste tak podporili kolonizáciu zdravej tráviacej mikroflóry.* Môžete použiť častejšie a na dlhšiu dobu, ak máte nedostatok tráviacej mikroflóry spôsobenej tráviacimi stresormi. PB Assist+ môžete tiež používať na cestách, aby ste zvýšili tráviacu imunitu, či raz denne ako neustálu udržiavaciu podporu pre ľudí s občasnými tráviacimi ťažkosťami.*

UPOZORNENIE

Niektorí ľudia môžu pri počiatočnom používaní prebiotických FOS a probiotík zažiť zmeny trávenia. U väčšiny ľudí sú tieto príznaky mierne a po pár dňoch sa vytratia. Tehotné či kojacie ženy a ľudia so zdravotnými ťažkosťami majú používanie PB Assist+ konzultovať so svojim lekárom. V prípade otvorenej fľaše či prasknutých kapsúl, odporúčame nepožívať. Pozor: Hoci nie je potrebné, aby sa PB Assist+ uskladňoval v chladničke (vďaka dvojitej vrstve kapsúl), odporúčame aby ste neotvorené fľašky PB Assist+ skladovali na chladnom a suchom mieste a otvorené fľašky v chladničke. 

Balenie: 30caps.

*Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, vyliečenie akéhokoľvek ochorenia, ani na jeho prevenciu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie