Neohodnotené

Doterra PB Assist Jr - 30vrec.

PB Assist Jr je probiotikum v prášku navrhnuté pre tých, ktorí majú problém s prehĺtaním tabletiek.

Objednáme pre Vás
Kód: 34420001
Značka: Doterra
€40,67 / ks
Kategória: Wellness

Obsahuje 5 miliárd živých buniek jedinečnej zmesi šiestich rôznych probiotických kmeňov. Tieto probiotiká sú zmesou v podobe lahodného prášku, ktorý si môžete nasypať priamo do úst a zábavným a chutným spôsobom tak zaradiť probiotiká do každodennej starostlivosti o seba a svojich blízkych.

Hlavné výhody:

  • Poskytuje 5 miliárd živých buniek šiestich kmeňov prospešných pre vašu flóru
  • Obsahuje prebiotické FOS (fruktooligosacharidy)
  • Podávanie probiotík v detstve je prostriedkom na podporu zdravej rovnováhy mikroflóry
  • Konzumácia probiotík v detstve môže podporovať dlhodobý pocit zdravia

 

Návod na použitie:

Spotrebujte obsah jedného sáčku denne. Nasypte obsah sáčku priamo do úst alebo zmiešajte so 118 ml vody, džúsu alebo vami preferovaného nápoja a okamžite vypite. Nemiešajte s horúcou vodou. Môže sa tiež pridávať do chladených pokrmov, ako je jogurt, smoothies, raňajkové cereálie atď.

UPOZORNENIE

Niektorí ľudia môžu pri počiatočnom používaní prebiotických FOS a probiotík zažiť zmeny trávenia. U väčšiny ľudí sú tieto príznaky mierne a po pár dňoch sa vytratia. Tehotné či kojacie ženy a ľudia so zdravotnými ťažkosťami majú používanie PB Assist Jr konzultovať so svojim lekárom. V prípade otvoreného sáčku, odporúčame nepožívať. 

Balenie: 30 sáčkov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie