Neohodnotené

Doterra Phytoestrogen Lifetime Complex (Ženský fytoestrogén - Celoživotný komplex) - 60kaps.

doTERRA® Women Phytoestrogen Lifetime Complex je zmesov prírodných rastlinných výťažkov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu počaas rôznych fáz života ženy.

Objednáme pre Vás
Kód: 35260001
Značka: Doterra
€58,33 / ks
Kategória: Wellness

Phytoestrogen Lifetime Complex zahŕňa štandardizovaný sójový extrakt s genisteínom, mocným fytoestrogónom, ktorý sa v bunkách spája s estrogónovými receptormi a tiež prírodné fytoestrogény z granárového jablka. Zahŕňa tiež koncentrovaný extrakt flaxseed lignans , aby pomohol manažovať potenciálne škodlivé metabolity, ktoré sa produkujú vtedy, keď sa estrogén metabolizuje v pečeni. Uvedenie hornónov do rovnováhy a manažovanie škodlivých metaabolitov jedením zdravého jedla, bohatého na fytoestrogény a iné eseinciálne živiny, cvičenie a kontrola hmotnsosti môžu pomôcť zmenšiť nepríjemné symptómy spájané s PMS a prechodom cez menopauzu, podporiť zdravie kostí, srdca, tkanív a iných telesných štruktúr a funkcií počas starnutia ženy.

Hlavné výhody:

  • Poskytuje doplnkové dietetické fytoestrogény, ktoré pomáhajú vyrovnať a podporovať normálne hladiny hormónov *
  • Poskytuje výživnú podporu pri riadení metabolizmu estrogénov *
  • Môže sa použiť na doplnenie programu stravovania, cvičenia a hormonálnej terapie, aby sa minimalizovali nepríjemné príznaky PMS a prechod cez menopauzu *
  • Podporuje zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo a iné telesné štruktúry a funkcie starnutia žien *
  • Zahŕňa silný sójový extrakt štandardizovaný na 64% obsahu izoflavónu s minimom 50% genisteínu, ktorý je vedecky zdôvodnený, aby poskytoval zdravotné výhody ženám *
  • Obsahuje extrakt ľanového semena štandardizovaný na 40 percent lignanov, čo pomáha pri riadení metabolizmu estrogénov *
  • Formuluje sa so štandardizovaným výťažkom z granátového jablka, ktoré poskytuje silnú antioxidačnú podporu *
  • Prírodná receptúra ​​vyrobená z rastlinných kapsúl HPMC neobsahujúcich laurylsulfát sodný

 

Návod na použitie:

Ženy pred menopauzou užívajte jednu (1) až dve (2) kapsuly denne s jedlom alebo podľa potreby. Ženy po menopauze užívajú dve (2) kapsuly denne s jedlom, ideálne formulované na užívanie s doTERRA Women Bone Nutrient Essential Complex ™, doTERRA ClaryCalm® mesačnou zmesou esenciálnych olejov a Lifelong Vitality Pack.

UPOZORNENIE

Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali poradiť s lekárom pred použitím. Neobsahuje pšenicu ani mliečne výrobky. Tento produkt dopĺňa hormonálnu substitučnú liečbu, ale nie je náhradou. 

Balenie: 60 kaps.

*Tento produkt nie je určený na diagnostiku, liečbu či vyliečenie akéhokoľvek ochorenia, ani na jeho prevenciu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie