Neohodnotené

Doterra Precious Florals Collection 5x4ml

Kolekcia doTERRA Precious Florals Collection obsahuje päť guľôčkových fľaštičiek s objemom 4 ml a s najpríťažlivejšími esenciálnymi olejmi, ktoré sú k dispozícii.

Momentálne nedostupné
Kód: 60208345
Značka: Doterra
€109,67 / ks
Kategória: Doterra
Doterra Precious Florals Collection 5x4ml
ZADARMOZADARMO

Každý je zmiešaný s frakcionovaným kokosovým olejom a má krásnu arómu. Kolekcia Precious Florals Collection obsahuje doTERRA Ruža Touch, doTERRA Jazmín Touch, doTERRA Neroli Touch, doTERRA Lekno modré Touch a doTERRA Magnolia Touch. Je kombináciou mnohých najcennejších kvetinových esenciálnych olejov z celého sveta. Ak hľadáte darček pre seba alebo pre osobu, ktorú milujete, darujte kolekciu Precious Florals Collection od doTERRA.

dōTERRA Rose Touch

Ruže sú všeobecne považované za najkrajšie kvety na svete. Táto kvetina zohráva neoddeliteľnú úlohu v nespočetných príbehoch, legendách, mýtoch a odkazoch. Sladká kvetinová aróma Rose Touch je prevládajúcou romantikou.

dōTERRA Jasmine Touch

Jasmína je veľmi slávny nočný kvet so silnou a príjemnou arómou, ktorá sa často spája s láskou. 

dōTERRA Neroli Touch

Esenciálny olej z kvetov Neroli sa vyrába z kvetu horkého pomaranča. Sladký, svieži a kvetinový, má Neroli Touch povznášajúcu a vyzývajúcu vôňu.

dōTERRA Magnolia Touch

Kvet magnólie predstavuje krásu zahŕňajúcu ženskosť a jemnosť. Magnolia Touch má nebeskú, inšpirujúcu vôňu.

dōTERRA Blue Lotus Touch

Extrémne zriedkavý a obľúbený kvet Blue Lotus reprezentuje dlhovekosť, zdravie, česť a šťastie. Blue Lotus Touch poskytuje blažený pocit a je známe, že pomáha propagovať zdravo vyzerajúcu pleť.