Neohodnotené

Doterra Purify Osviežujúca zmes - 15ml

Purify – kombinácia osviežujúcich a prečisťujúcich esenciálnych olejov – pomáha prirodzene a bezpečne očisťovať a odstraňovať zápach.

Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Skladom, odosielame ihneď (1 ks)
Kód: 60204700
Značka: Doterra
€32 / ks

Táto povznášajúca zmes je kombináciou citrusových a borovicových esenciálnych olejov, ktoré zanechávajú vzdušnú, sviežu vôňu na povrchoch a vo vzduchu. Zmes Purify je obľúbená medzi používateľmi dōTERRA a dokáže rýchlo prekryť nepríjemné pachy a je účinným a stať sa účinným čistiacim prostriedkom v domácnosti. Zmes Purify obsahuje esenciálne oleje z citróna, limetky a borovice, známe vďaka svojim čistiacim vlastnostiam, spolu so sibírskou a rakúskou jedľou na osvieženie vzduchu. Citronela, čajovník a vňať koriandra dodávajú zmesi vábivú vôňu, ktorá je pre dōTERRA jedinečnou.

Hlavné výhody:

  • Osviežujúca aróma
  • Čistiace účinky
  • Vytesní nepríjemné zápachy a prečistí vzduch

 

Použitie

  • Aplikujte lokálne na zmiernenie podráždenia po poštípaní hmyzom.
  • Osviežte menšie priestory (alebo auto) umiestnením niekoľkých kvapiek na kúsok vaty, ktorá sa vloží do vetracieho otvoru.
  • Pridajte kvapku do prania, čím sa posilní čistiaci účinok a čerstvá vôňa.
  • Pridajte desať kvapiek do vody vo fľaši s rozprašovačom a poutierajte stolové dosky a iné plochy.

 

Prísady:

esenciálne oleje z citrónovej kôry, ihličia sibírskej jedle, citronelová trávy, limetkovej kôry, listov čajovníka, vňate koriandra 

NÁVOD NA POUŽITIE

Rozptyľovanie: Pridajte tri až štyri kvapky do Vami zvoleného difúzera.

Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Pre kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Pre vytvorenie parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

UPOZORNENIE

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Aspoň 12 hodín po nanesení na pokožku sa vyhýbajte slnečným lúčom či UV žiareniu.

Balenie: 15ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: