Neohodnotené

Doterra Rozjasňujúci gél (Brightening Gel) 30ml.

DoTERRA zjasňujúci gél kombinuje prírodné výťažky a vitamíny s inovatívnymi technológiami prísad a éterickými olejmi CPTG® na rozjasnenie a rovnomerný tón pleti.

Objednáme pre Vás
Kód: 60203366
Značka: Doterra
€50,67 / ks

CPTG® éterické oleje Bergamotu, Borievky a Medovky sa kombinujú s prírodnými extraktmi, vitamínmi a špičkovými technológiami prísad, ktoré zosvetľujú a vyrovnávajú tón pleti. DoTERRA rozjasňujúci gél je šetrný a účinný spôsob, ako výrazne zjemniť pokožku znížením výskytu tmavých škvŕn a hyperpigmentácie bez tvrdých chemikálií používaných v iných rozjasňujúcich výrobkoch. Môže byť použitý ako celotvárový produkt na tvár alebo na zacielenie tmavých škvŕn.

Hlavné výhody:

  • Daisy Extract je prírodný prostriedok na rozjasnenie pleti, ktorý účinkuje tak, že podporuje rovnomerný tón pleti a znižuje výskyt tmavých škvŕn.
  • Výťažok z koreňa zázvoru podporuje rovnomerný odtieň pleti a žiariacu pleť
  • Vitamín C pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky a poskytuje výhody rozjasnenia pleti
  • Mikroenkapsulačná technológia chráni vitamín C pred rozkladom v dôsledku vystavenia kyslíku, čím zaisťuje stabilitu aj efektívne dodávanie vitamínu do pokožky.

 

Návod na použitie:

Udržujte nádobu vo zvislej polohe. Jemným rovnomerným tlakom stlačte spodnú časť nádoby, kým sa okolo čierneho ventilu neobjaví produkt. Naneste malé množstvo gélu rovnomerne na tvár a krk alebo na konkrétne oblasti záujmu. Udržujte ventil čistý a bez nánosov. Po použití nasaďte uzáver.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať. 

Balenie: 30 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: