Neohodnotené

Doterra Rozjasňujúci gél (Brightening Gel) 30ml.

DoTERRA zjasňujúci gél kombinuje prírodné výťažky a vitamíny s inovatívnymi technológiami prísad a éterickými olejmi CPTG® na rozjasnenie a rovnomerný tón pleti.

Objednáme pre Vás
Kód: 60203366
Značka: Doterra
€50,67 / ks

CPTG® éterické oleje Bergamotu, Borievky a Medovky sa kombinujú s prírodnými extraktmi, vitamínmi a špičkovými technológiami prísad, ktoré zosvetľujú a vyrovnávajú tón pleti. DoTERRA rozjasňujúci gél je šetrný a účinný spôsob, ako výrazne zjemniť pokožku znížením výskytu tmavých škvŕn a hyperpigmentácie bez tvrdých chemikálií používaných v iných rozjasňujúcich výrobkoch. Môže byť použitý ako celotvárový produkt na tvár alebo na zacielenie tmavých škvŕn.

Hlavné výhody:

  • Daisy Extract je prírodný prostriedok na rozjasnenie pleti, ktorý účinkuje tak, že podporuje rovnomerný tón pleti a znižuje výskyt tmavých škvŕn.
  • Výťažok z koreňa zázvoru podporuje rovnomerný odtieň pleti a žiariacu pleť
  • Vitamín C pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky a poskytuje výhody rozjasnenia pleti
  • Mikroenkapsulačná technológia chráni vitamín C pred rozkladom v dôsledku vystavenia kyslíku, čím zaisťuje stabilitu aj efektívne dodávanie vitamínu do pokožky.

 

Návod na použitie:

Udržujte nádobu vo zvislej polohe. Jemným rovnomerným tlakom stlačte spodnú časť nádoby, kým sa okolo čierneho ventilu neobjaví produkt. Naneste malé množstvo gélu rovnomerne na tvár a krk alebo na konkrétne oblasti záujmu. Udržujte ventil čistý a bez nánosov. Po použití nasaďte uzáver.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu pokožky, prestaňte používať. 

Balenie: 30 ml.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie