Neohodnotené

Doterra - sada kozmetiky na starostlivosť o starnúcu pleť (Veráge Skin Care Collection) 4ks v 1bal.

Kolekcia Verage Skin Care obsahuje len tie najlepšie prírodné zložky esenciálnych olejov doTERRA, zmäkčovadiel a rastlinných extraktov, ktoré zanechajú na pokožke pocit výživy a hydratácie a súčasne povzbudzujú dôveru prostredníctvom znížených príznakov viditeľného starnutia.

Objednáme pre Vás
Kód: 42690001
Značka: Doterra
€192 / ks
Kategória: Doterra Veráge
Doterra  - sada kozmetiky na starostlivosť o starnúcu pleť (Veráge Skin Care Collection)
ZADARMOZADARMO

Veráge je exkluzívny systém prírodných produktov starostlivosti o pleť, ktoré vyživujú a hydratujú pokožku a znižujú viditeľné známky starnutia. Pokročilá rastlinná technológia použitá vo Veráge podporuje vzhľad optimálnej lipidovej rovnováhy - rovnakú rovnováhu ako na zdravej, mladistvo vyzerajúcej pokožke. Každý výrobok sa skladá z pravých darov Zeme: výživné rastlinné extrakty, čisté a silné esenciálne oleje CPTG® (čistej certifikovanej terapeutickej triedy) a vybrané prírodné zložky. Kolekcia doTERRA Verage Skin Care prináša výsledky, ktoré môžete vidieť a cítiť okamžite.

Využívajú silné rastlinné extrakty, zmäkčovadlá a éterické oleje CPTG. Veráge dodáva pokožke všetko, čo potrebuje. Použitím rovnakých striktných štandardov, ktoré sa nachádzajú v našich éterických olejoch CPTG, zložky použité vo Veráge majú najvyššiu kvalitu a čistotu. Každý produkt v systéme Veráge obsahuje výťažky z rastlín, ktoré boli podrobne preskúmané a ukázali, že podporujú mladistvú kožu. Veráge bol vedecky formulovaný, aby poskytol prirodzený a účinný systém, ktorý prinavráti pokožku späť do života. Denné používanie Veráge podporuje jemnú, pružnú a žiarivú pleť.

Kolekcia obsahuje 4 výrobky DoTerra Veráge:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: