Doterra Salon Essentials

Upokojujúce a čistiace vlastnosti, vďaka ktorým využívame esenciálne oleje pri mnohých každodenných úlohách, nájdu svoje uplatnenie aj pri udržiavaní čistých, zdravo vyzerajúcich vlasov. Používanie vlasových prípravkov naplnených účinnými esenciálnymi olejmi umožňuje ľahko dospieť k mäkkým, lesklým vlasom bez toho, aby ste sa vystavovali nešetrným zložkám, ktoré sa obvykle vyskytujú v bežných výrobkoch na starostlivosť o vlasy.

Doterra - gél na vlasy (Salon Essentials Healthy Hold Glaze) 120ml
€28 / ks

doTERRA Salon Essentials Zdravá glazúra Hold-in-One je flexibilný styling, ktorý chráni, vyživuje a posilňuje hladké, lesklé vlasy.

Kód: 36270001
Doterra - ochranný šampón (Salon Essentials Protecting Shampoo) 250ml
€30,33 / ks

DoTERRA Salon Essentials Protecting Shampoo čistí vlasy a vlasovú pokožku a chráni pred poškodením UV žiarením, ktoré spôsobuje vyblednutie vo farbe ošetrených vlasov.

Kód: 60203783
Doterra - uhladzujúci kondicionér (Salon Essentials Smoothing Conditioner) 30ml
€35,33 / ks

dōTERRA Salon Essentials vyhladzujúci kondicionér je profesionálny výrobok s vyživujúcimi hydratačnými látkami, rastlinnými výťažkami a prírodnými proteínmi, ktoré zanechávajú...

Kód: 60203124
Doterra - sérum na vlasy od korienkov po končeky (Salon Essentials Root to Tip Serum) 30ml
€48 / ks

Sérum od korienkov po končeky poskytuje pokožke hlavy zdravé prostredie a maximalizuje silu a lesk Vašich vlasov od korienkov až ku končekom.

Kód: 60204811
Doterra - kompletný systém starostlivosti o vlasy (Salon Essentials Hair Care System)
ZADARMOZADARMO
€116 / ks

Kombinácia čistých botanických extraktov s vyspelými technologickými prísadami robí z prípravku doTERRA Salon Essentials systém starostlivosti o vlasy dokonalým riešením pre...

Kód: 36280005
5 položiek celkom