Neohodnotené

Doterra Serenity Zmes na oddych - 15ml

dōTERRA esenciálny olej Serenity je zmes s upokojujúcou a relaxačnou vôňou, ktorá dokáže utíšiť dušu a poskytnúť pocit bezpečia pred každodenným stresom.

Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Skladom, odosielame ihneď (3 ks)
Kód: 60203845
Značka: Doterra
€61 / ks

Esenciálne oleje do tejto zmesi, ktorú potrebuje snáď každý, boli starostlivo vybrané, aby znížili pocity napätia, upokojili emócie a priniesli pocit pokoja. dōTERRA Serenity je zmes dokonalá na rozptyľovanie difúzerom večer pre pokojný spánok, na utíšenie nepokojného bábätka či dieťaťa alebo na pomoc pre zmiernenie starostí či stresu, ktoré toľkí z nás cítia. Serenity v sebe spája upokojujúce vône levandule, majoránu, rumančeka rímskeho, ylang ylang a hrejivé vône havajského santalového dreva a vanilkového struku, aby tak vytvorili cennú zmes esenciálnych olejov potrebnú pre každú domácnosť, rodinu či jednotlivca.

Hlavné výhody:

  • Upokojuje zmysly
  • Znižuje pocity napätia
  • Pomáha vytvárať pokojné prostredie na spánok

 

Použitie

  • Používajte v noci na utíšenie nepokojného dieťaťa.
  • Aplikujte na šiju na podporu pocitu pokoja.
  • Používajte pri masáži na podporu uvoľnenia a zníženia stresu.
  • Pred spaním aplikujte na spodnú stranu chodidiel, čo prispeje k celkovému uvoľneniu.
  • Skombinujte s epsomskou (horkou) soľou v teplom kúpeli pre pocit relaxácie a regenerácie.

 

Prísady:

esenciálne oleje z kvetu levandule, listu majoránu, kvetu rumančeka rímskeho, ylang ylang a havajského santalového dreva, absolút z vanilkového struku

NÁVOD NA POUŽITIE

Rozptyľovanie: Pridajte 3 až 4 kvapky do Vami zvoleného difúzera.

Vonkajšie použitie: Naneste 1 až 2 kvapky na zvolené miesto. Ak chcete znížiť možnosť precitlivenosti pokožky, zmiešajte ho s dōTERRA frakcionovaným kokosovým olejom. Viac informácií nájdete nižšie.

UPOZORNENIE

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. 

Balenie: 15ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: