Neohodnotené

doTerra Smrek čierny (Black Spruce) Picea mariana – 5 ml

V minulosti používali tento účinný esenciálny olej z dreva smreka čierneho pôvodní obyvatelia Ameriky, aby podporili zdravie pokožky a ako súčasť svojich duchovných ozdravných a očistných postupov. Destiluje sa z ihličia a vetvičiek stromu Picea mariana. Esenciálny olej zo smreka čierneho má vysoký obsah bornyl-acetátu, chemickej zložky podporujúcej uvoľnenie a pokoj.

Objednáme pre Vás
Kód: 60209856
Značka: Doterra
€28 / ks

Začnite váš deň s upokojujúcimi účinkami smreka čierneho. Môžete použiť na pokožku alebo v rámci aromaterapie. Po namáhavom cvičení alebo keď vaše telo potrebuje lokálnu vzpruhu, vmasírujte olej zo smreka čierneho do pokožky so základovým olejom a dajte si upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž. Môžete naniesť na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti.

 

Hlavné účinky

 

  • Pokožke poskytuje pocit úľavy
  • Vysoký obsah bornyl-acetátu podporuje pocity uvoľnenia a pokoja
  • Upokojuje menšie podráždenia pokožky
  • Pomáha poskytnúť upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž po namáhavom cvičení

 

Ranná meditácia

 

Esenciálny olej zo smreka čierneho je dokonalým spoločníkom pri rannej meditácii. Jeho aróma vás môže uvoľniť a upokojiť, pomôže tak pri vykročení do dňa vyvolať pocit rozvahy a uvedomenia. Objavte jedinečné spôsoby, ako zaradiť olej zo smreka čierneho do pravidelnej meditácie, a nájdite metódu, ktorá vám najviac vyhovuje!

 

Použitie

 

Po namáhavej činnosti zmiešajte 1 až 2 kvapky oleja zo smreka čierneho s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky pre upokojujúcu úľavu

Naneste lokálne na pokožku, aby ste zmiernili menšie podráždenie kože

Skúste pridať do svojho hydratačného prípravku. Pomôže redukovať výskyt nedostatkov a podporuje zdravo vyzerajúcu pokožku

Naneste na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti

 

Návod na použitie

 

Vdychovaním: Použite jednu až dve kvapky vo vami zvolenom difúzeri.

Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

 

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

 

Objem: 5ml

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie