Neohodnotené

doTerra Smrek čierny (Black Spruce) Picea mariana – 5 ml

V minulosti používali tento účinný esenciálny olej z dreva smreka čierneho pôvodní obyvatelia Ameriky, aby podporili zdravie pokožky a ako súčasť svojich duchovných ozdravných a očistných postupov. Destiluje sa z ihličia a vetvičiek stromu Picea mariana. Esenciálny olej zo smreka čierneho má vysoký obsah bornyl-acetátu, chemickej zložky podporujúcej uvoľnenie a pokoj.

Objednáme pre Vás
Kód: 60209856
Značka: Doterra
€28 / ks

Začnite váš deň s upokojujúcimi účinkami smreka čierneho. Môžete použiť na pokožku alebo v rámci aromaterapie. Po namáhavom cvičení alebo keď vaše telo potrebuje lokálnu vzpruhu, vmasírujte olej zo smreka čierneho do pokožky so základovým olejom a dajte si upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž. Môžete naniesť na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti.

 

Hlavné účinky

 

  • Pokožke poskytuje pocit úľavy
  • Vysoký obsah bornyl-acetátu podporuje pocity uvoľnenia a pokoja
  • Upokojuje menšie podráždenia pokožky
  • Pomáha poskytnúť upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž po namáhavom cvičení

 

Ranná meditácia

 

Esenciálny olej zo smreka čierneho je dokonalým spoločníkom pri rannej meditácii. Jeho aróma vás môže uvoľniť a upokojiť, pomôže tak pri vykročení do dňa vyvolať pocit rozvahy a uvedomenia. Objavte jedinečné spôsoby, ako zaradiť olej zo smreka čierneho do pravidelnej meditácie, a nájdite metódu, ktorá vám najviac vyhovuje!

 

Použitie

 

Po namáhavej činnosti zmiešajte 1 až 2 kvapky oleja zo smreka čierneho s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky pre upokojujúcu úľavu

Naneste lokálne na pokožku, aby ste zmiernili menšie podráždenie kože

Skúste pridať do svojho hydratačného prípravku. Pomôže redukovať výskyt nedostatkov a podporuje zdravo vyzerajúcu pokožku

Naneste na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti

 

Návod na použitie

 

Vdychovaním: Použite jednu až dve kvapky vo vami zvolenom difúzeri.

Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

 

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

 

Objem: 5ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: