Neohodnotené

Doterra TerraShield Zmes do prírody- 15ml

TerraShield kombinuje esenciálne oleje známe svojimi ochrannými vlastnosťami, aby vytvorili prirodzený a efektívny olej pre aktivity v prírode.

Objednáme pre Vás
Kód: 60204703
Značka: Doterra
€17,33 / ks

 

Pokiaľ ide o vonkajšiu ochranu, žiadna obrana nie je lepšia ako produkty Matky prírody. Medzi tieto patria éterické oleje, ktoré poskytujú paropriepustnosť pre rastliny a chránia ich pred možnými hrozbami v ich prostredí. TerraShield Outdoor Blend obsahuje silné esenciálne oleje a iné rastlinné oleje, o ktorých je známe, že poskytujú vonkajšiu ochranu prirodzeným a bezpečným spôsobom. Tento novoobnovený vzorec obsahuje vybranú zmes éterických olejov, vrátane Ylang Ylang, Cedarwood, Catnip, Lemon Eucalyptus, Litsea, Arborvitae, Nootka a Vanilla Bean Absolute - ktoré majú všetky špecifické chemické zložky, o ktorých je známe, že chránia pred poškodením životného prostredia. Prídavok oleja z Tamanu poskytuje dodatočnú podporu a prostredníctvom systému Co-Impact Sourcing® spoločnosti doTERRA, ťažba oleja Tamanu pozitívne ovplyvňuje živobytie harvestorov na Madagaskare. TerraShield Outdoor Blend je výkonný a bezpečný prípravok, ktorý môže používať každý člen rodiny, vonku aj v domácnosti.

Hlavné výhody:

  • Je silnou a prirodzenou bariérou
  • Poskytuje prirodzenú ochranu v prírode
  • Chráni pred environmentálnymi nepríjemnosťami

 

Použitie

  • Rozptyľujte doma počas letných mesiacov.
  • Rozptyľujte na terase pri menšej skupine ľudí.
  • Naneste na holú pokožku pred ďalšou rodinnou exkurziou.
  • Používajte keď ste vonku ako efektívnu prirodzenú bariéru.
  • Striekajte okolo dverí a tesnenia okien.

 

Prísady:

Seed, Nootka Wood, Cedarwood Wood, Catnip Plant, Lemon Eucalyptus Leaf, Litsea Fruit, Vanilla Bean Absolute, Arborvitae Wood

NÁVOD NA POUŽITIE

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do zvoleného difuzéra.

Lokálne použitie: Naneste na požadované miesta pred vonkajšou aktivitou.

UPOZORNENIE

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. 

Balenie: 15ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: