Doterra Veráge

Veráge je exkluzívny systém prírodných produktov starostlivosti o pleť, ktoré vyživujú a hydratujú pokožku a znižujú viditeľné známky starnutia. Pokročilá rastlinná technológia používaná v sade Veráge podporuje optimálnu rovnováhu lipidov - rovnakú rovnováhu na zdravej, mladistvej vyzerajúcej pleti. Každý produkt sa skladá z pravých darov zo Zeme: výživných rastlinných výťažkov, čistých a silných esenciálnych olejov CPTGTM a vybraných prírodných zložiek. Kolekcia starostlivosti o pleť dōTERRA Veráge prináša výsledky, ktoré môžete prirodzene vidieť a cítiť.

Doterra  - pleťové tonikum z esenciálnych olejov (Veráge Toner) 50ml
€39,33 / ks

S výraznou zmesou esenciálnych olejov doTERRA a výživných rastlinných extraktov vám doTERRA Veráge Toner pomôže tónovať a vyhladzovať pokožku.

Kód: 37390001
Doterra  - Čistiaci prípravok na pleť (Veráge Cleanser) 60ml
€44 / ks

Verage Cleanser je vysoko účinný čistiaci prostriedok, ktorý jemne odstraňuje nečistoty a make-up, dostáva sa hlboko do pórov pre hĺbkové očistenie pokožky.

Kód: 37380001
Doterra  - zvlhčovač pleti z esenciálnych olejov (Veráge Moisturizer ) 30ml
€44 / ks

Vďaka Verage Moisturizer môže pleť profitovať z bohatej kombinácie esenciálnych olejov, a to Jasmín, Geranium, Berry z morských plodov a Juniper Berry s rastlinnými výťažkami,...

Kód: 37410001
Doterra  - HYDRATAČNÉ SÉRUM NA PLEŤ Z ESENCIÁLNYCH OLEJOV (Veráge® Immortelle Hydrating Serum ) 15ml
ZADARMOZADARMO
€106,33 / ks

Verage Immortelle hydratačné sérum je silný kožný produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby podporoval hladšiu a mladšiu pokožku.

Kód: 37400001
Doterra  - sada kozmetiky na starostlivosť o starnúcu pleť (Veráge Skin Care Collection)
ZADARMOZADARMO
€192 / ks

Kolekcia Verage Skin Care obsahuje len tie najlepšie prírodné zložky esenciálnych olejov doTERRA, zmäkčovadiel a rastlinných extraktov, ktoré zanechajú na pokožke pocit výživy a...

Kód: 42690001
5 položiek celkom