Neohodnotené

dōTERRA balíček esenciálnych olejov Yoga Collection Kit 3x 15ml

Exkluzívne trio zmesí esenciálnych olejov CPTG® navrhnutých doTERRA pre jogína vo vás. Anchor, Align, and Arise sú perfektné zmesi na zlepšenie vášho života a praxe jogy. Tieto zmesi poskytujú vôňu na stabilné, uprostred a osviežujú váš duch v každom dychu pri posilňovaní a preťahovaní vášho tela.

Objednáme pre Vás
Kód: 60203244
Značka: Doterra
€76,67 / ks

Kombinácia toho najlepšieho z jogy a aromaterapie. doTERRA jóga kolekcia je perfektný doplnok k vašej praxi alebo pre každodenný život. DoTERRA Anchor Steadying Blend prináša pevnú dôveru v seba, aby ste mohli pristupovať k vašej praxi a životu s utišujúcou silou. Obsahuje levanduľu, cédrové drevo, santalové drevo, škoricu, kadidlo, čierne korenie a pačuli v báze frakcionovaného kokosového oleja. Táto zmes podporuje vaše spojenie so sebou a s vrodenou múdrosťou. doTERRA Align obsahuje Bergamot, koriander, majoránku, peppermint, jazmín a ružové esenciálne oleje v základe frakcionovaného kokosového oleja. Táto centrovaná zmes vám pomáha dôverovať si a zostať otvorený všetkým možnostiam. DoTERRA Arise Enlightening zmes podporuje vašu stabilitu a vašu slobodu. Spojením grapefruitu, citrónovníka, osmanthusu, melisy a sibírskych jedlí v základe frakcionovaného kokosového oleja, doTERRA ARISE inšpiruje momenty dosiahnutia vášho najvyššieho potenciálu.

POUŽITIE

  • Perfektná jóga, ktorá sa spája s aromaterapiou DoTERRA Anchor, sú Sedacia meditácia, Sediaci Twist a Bhu Mudra (jedna ruka na srdci a druhá na Zemi).
  • Ideálna jóga predstavuje s aromaterapiou doTERRA Alignsú Warrior II, Triangle a Gate 
  • Použitie doTERRA vzrastie pri cvičení nasledujúcich jóga cvičení: stojace ramená vysoko, stojace bočné úseky a polovica mesiaca.

 

Hlavné výhody:

  • Kolekcia doTERRA jóga podporuje účinnú prax v oblasti jogy
  • DoTERRA Anchor podporuje pocity úplnosti, pokoja a odvahy
  • DoTERRA Align zosúlaďuje harmóniu a pokojný pokrok
  • DoTERRA Arise pomáha vniesť pocity šťastia, jasnosti a odvahy

 

Návod na použitie:

Aromatické použitie: naneste niekoľko kvapiek na difúzne šperky, prírodný dolomit alebo lávy rozptyľujúce horniny.

Lokálne použitie: Na požadovanú oblasť naneste jednu až dve kvapky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

Upozornenie:

Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami. Keď používate doTERRA Arise, vyhnite sa UV žiareniu 12 hodín od aplikácie. 

Balenie: 3 x 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: