Neohodnotené

Doterra zmes esenciálnych olejov Adaptiv ™ Touch (Upokojujúca zmes) 10 ml

Keď máte pocit, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, vaším riešením je Adaptiv Touch. Majte zmes Adaptiv Touch poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách.

Objednáme pre Vás
Kód: 60210381
Značka: Doterra
€32,33 / ks

Levanduľa, magnólia, neroli a ambrovník majú upokojujúce účinky a divoký pomaranč a mäta klasnatá povzbudzujú a povznášajú. Okrem toho kopaiva a rozmarín pomáhajú pri upokojiť vystupňované emócie. Ak sa cítite unavený alebo nepokojný, nerozhodný alebo podráždený, zmes Adaptiv Touch je nástroj, ktorý dokáže pomôcť telu a mysli zostať v rovnováhe. Na dosiahnutie synergických výsledkov použite zmes Adaptiv Touch v kombinácii so zmesou Adaptiv.

Hlavné výhody:

  • Pomáha povzniesť náladu
  • Ako doplnok efektívnej práce a štúdia
  • Zvyšuje pocity pokoja
  • Prináša úľavu a povznáša
  • Upokojujúca a uvoľňujúca aróma

 

Použitie:

  • Zabaľte si túto praktickú guľôčkovú fľašu do kabelky či svojmu dieťaťu do ruksaku na použitie mimo domu!
  • Použite pri upokojujúcej masáži.
  • Naneste ráno na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili sústredené a pokojné nastavenie mysle.
  • Naneste na ruky alebo zápästia a trite ich o seba. Opakujte podľa potreby v priebehu dňa.

 

Návod na použitie:

Na pokožku: Len na vonkajšie použitie. Pri parfumovaní, starostlivosti o pleť alebo masáži naneste na pokožku pomocou guľôčky.

Zloženie:

olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej Lavandula angustifolia (levanduľa), olej zo živice Copaifera Coriacea/Langsdorffii/Officinalis/Reticulata, olej z kvetov/listov/stoniek Mentha spicata, olej z kvetov Michelia alba, olej z lístkov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej z kvetov Citrus aurantium amara (kyslý pomaranč), olej zo živice Liquidambar acalycina/formosana, limonén, linalool

Opis vonných látok:

sladké, citrusové, kvetinové

Upozornenie:

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Po nanesení produktu sa aspoň na 12 hodín vyhýbajte slnečnému alebo UV žiareniu.

Balenie: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: