Neohodnotené

Anízová esenciálna voda

Multifunkčná anízová esenciálna voda je ideálna pre všetky typy pleti.
Variant
Dodanie: 3-5 pracovných dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 177/1001764040 7000000210000029 7000000202000029 Zvoľte variant
€33,46 / ks €19,36 / ks €10,60 / ks od €10,60 / ks
Kategória: Esenciálne vody

Doprajte si dlhotrvajúci komfort s anízovou esenciálnou vodou

Nezabudnuteľná atmosféra pri teplom krbe, útulná pospolitosť, pohodlie a nevyčerpateľná radosť z chvíľ, ktoré dýchajú úplnou harmóniou a naplnením. Presne takýto zmyslový zážitok vám poskytne naša anízová esenciálna voda. Spoľahlivo funguje vo vašej kozmetickej rutine, pri podpore správneho fungovania organizmu a ako prostriedok na zlepšenie nálady.

Jedná sa o multifunkčný hydrosol, ktorý môžete použiť ako pleťové tonikum alebo osviežovač miestnosti. Primárny terapeutický účinok spočíva v obsahu anetolu, ktorý uvoľní nervové napätie a povzbudí vás. Pomôže aj ženám s hormonálnou nerovnováhou. Pôsobí aj proti kožným plesniam[1].

Eterickú vodu z anízu môžete použiť ako spoľahlivý repelent proti hmyzu. Nastriekajte si hmlu na pokožku alebo do priestoru a ponorte sa do dlhotrvajúceho komfortu.

 

Prínosy anízovej esenciálnej vody pre vašu pokožku, krk a telo

  • Hydratuje, tonizuje, vyrovnáva pH a osviežuje
  • V kombinácii s radom "BEWIT HOLISTIC COSMETICS":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] poskytne pleti hĺbkovú hydratáciu a rovnováhu
  • .
  • Antifungálne pôsobenie predurčuje túto esenciálnu vodu na liečbu kožných plesní
  • Je vhodným pomocníkom pri hormonálnej nerovnováhe
  • Ideálne na cesty ako repelent
  • Osviežuje vzduch v miestnosti
  • Uvoľňuje a zmierňuje nervové napätie

 

História

Anis ako účinný liek proti moru. A nielen to

Anyz pôvodne pochádza zo Stredomoria, konkrétne z Malej Ázie. Bola súčasťou staroegyptskej tradičnej medicíny. V staroveku sa anízové koláče podávali po veľkej hostine na zlepšenie trávenia. Hippokrates používal aníz pri dýchacích problémoch. V stredoveku sa považoval za účinný liečivý prostriedok proti moru.

 

Pôvod: Bulharsko

Pimpinella anisum je jednoročná bylina dorastajúca do výšky približne 60 cm. Dvojdomé plody - zelenošedé, sivožlté alebo sivohnedé plody - sa používajú na liečebné účely a ako korenie. Používa sa na podporu odkašliavania alebo na prevenciu zápachu z úst.

 

Skladba

Pimpinella Anisum ovocná voda, limonén*.

*prírodného pôvodu

 

Návod na použitie

Naneste na pleť, krk a telo ako súčasť starostlivosti o pleť

Esenciálnu anízovú vodu môžete používať voľne počas celého dňa na hydratáciu a osvieženie ako tonikum. Môžete ju tiež použiť v pleťových maskách alebo ju kombinovať s inými esenciálnymi vodami.

Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydrolipidovej bariéry ho skombinujte s našimi luxusnými "BEWIT kozmetickými výrobkami":[https://bewit.love/certifikovana-holisticka-kosmetika/] z radu BEWIT HOLISTIC COSMETICS.

 

Zdroje

[1] ALHAJJ, M.S., M.A.A. QASEM, A.R. JAR EL NABI a S.I. AL-MUFARREJ. In-vitro antibakteriálne a antimykotické účinky vysokých dávok čínskeho hviezdicového anízu. Revista Brasileira de Ciencia Avicola. 2019, 21(1). ISSN 1516635X.