Neohodnotené

VEĽKÁ RODINA (RODINA

Sada obsahuje esenciálne oleje z himalájskeho cédra a červeného pomaranča, ktoré dopĺňajú zmesi MOON, LAVENDER DEUX, BREATH, DENT, CLEAN HOME, BODYGUARD, COLDET, NOPA, OK DIG a ANTIS, ako aj BIO SPIRULINA, Prawtein KIDS a BIO RAW kakaové bôby.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010013
€335,99 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: VEĽKÁ SADA)

Sada obsahuje 2 čisto prírodné esenciálne oleje a 10 olejových zmesí v 15 ml fľaštičke, BIO ŠPIRULÍNU 250 g, Prawtein KIDS a BIO RAW kakaové bôby 150 g. Ide o výrobky, ktoré sa budú vo vašej rodine používať každý deň. Prispievajú k fyzickej a duševnej pohode vás a vašich blízkych.

V súprave nájdete:

-"Esenciálny olej z cédrového dreva":[http://www.bewit.cz/produkt/cedr-himalajsky/] -"Red Orange":[http://bewit.love/produkt/red-orange/] -"Levanduľová zmes":[http://www.bewit.cz/produkt/lavender-deux/] -"MOON":[http://www.bewit.cz/produkt/moon/] -"COLDET":[http://www.bewit.cz/produkt/coldet/] -"NOPA":[http://www.bewit.cz/produkt/nopa/] -"BODYGUARD":[http://www.bewit.cz/produkt/bodyguard/] -"ANTIS":[http://www.bewit.cz/produkt/Antis/] -"DYCH":[http://www.bewit.love/produkt/breath/] -"DENT":[http://bewit.love/produkt/bewit-dent/] -"ČISTÝ DOMOV":[http://bewit.love/produkt/bewit-clean-home/] -"OK DIG":[http://bewit.love/produkt/ok-dig/] -"Prawtein KIDS":[http://bewit.love/produkt/prawtein-kids/] -"BIO SPIRULINA, TABLETY, 250 g":[https://bewit.love/produkt/bio-spirulina-tablets/] -"BIO RAW CACAO BEANS, 150 g":[https://bewit.love/produkt/bio-raw-kakaove-boby/]

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: