Neohodnotené

VEĽKÁ RODINA (RODINA

Sada obsahuje esenciálne oleje z himalájskeho cédra a červeného pomaranča, ktoré dopĺňajú zmesi MOON, LAVENDER DEUX, BREATH, DENT, CLEAN HOME, BODYGUARD, COLDET, NOPA, OK DIG a ANTIS, ako aj BIO SPIRULINA, Prawtein KIDS a BIO RAW kakaové bôby.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010013
€310,15 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: VEĽKÁ SADA)

Sada obsahuje 2 čisto prírodné esenciálne oleje a 10 olejových zmesí v 15 ml fľaštičke, BIO ŠPIRULÍNU 250 g, Prawtein KIDS a BIO RAW kakaové bôby 150 g. Ide o výrobky, ktoré sa budú vo vašej rodine používať každý deň. Prispievajú k fyzickej a duševnej pohode vás a vašich blízkych.

V súprave nájdete:

-"Esenciálny olej z cédrového dreva":[http://www.bewit.cz/produkt/cedr-himalajsky/] -"Red Orange":[http://bewit.love/produkt/red-orange/] -"Levanduľová zmes":[http://www.bewit.cz/produkt/lavender-deux/] -"MOON":[http://www.bewit.cz/produkt/moon/] -"COLDET":[http://www.bewit.cz/produkt/coldet/] -"NOPA":[http://www.bewit.cz/produkt/nopa/] -"BODYGUARD":[http://www.bewit.cz/produkt/bodyguard/] -"ANTIS":[http://www.bewit.cz/produkt/Antis/] -"DYCH":[http://www.bewit.love/produkt/breath/] -"DENT":[http://bewit.love/produkt/bewit-dent/] -"ČISTÝ DOMOV":[http://bewit.love/produkt/bewit-clean-home/] -"OK DIG":[http://bewit.love/produkt/ok-dig/] -"Prawtein KIDS":[http://bewit.love/produkt/prawtein-kids/] -"BIO SPIRULINA, TABLETY, 250 g":[https://bewit.love/produkt/bio-spirulina-tablets/] -"BIO RAW CACAO BEANS, 150 g":[https://bewit.love/produkt/bio-raw-kakaove-boby/]

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie