Neohodnotené

Magická žena

Rozmaznávajte sa starostlivosťou z čistej prírody, ktorá spomaľuje starnutie a posilňuje jedinečnú energiu vašej krásy. Všetko je s láskou zabalené v limitovanej vianočnej darčekovej sade.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010123
€73,97 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: Magická žena

DARČEKOVÁ SADA ÉTERICKÝCH OLEJOV A PRÍRODNEJ KOZMETIKY - MAGIC WOMAN

Krása je pojem, ktorý sa netýka len vonkajšej krásy, ale aj vnútornej krásy - prameniacej z vnútorného pokoja a vyrovnanosti. Milé ženy, zaraďte do svojich každodenných rituálov nielen starostlivosť o svoje telo, ale aj o svojho ducha. Zastavte sa, dýchajte a na chvíľu zabudnite na všetko okolo seba. Nechajte sa len tak unášať a relaxujte.

Užite si tieto chvíle s omamnou vôňou ženských esencií - "LEVANDER DEUX":[https://bewit.love/produkt/lavender-deux/] a "EUCALYPTUS CAMALDULENSIS":[https://bewit.love/produkt/eukalyptus-camaldulensis/]. Dajte si pár kvapiek do svojho "difuzéra":[https://bewit.love/aroma-difuzery/] a nalaďte sa na energiu pochádzajúcu z čistej prírody.

Tkadlo. Miesto, ktoré o vás veľa prezradí. Je poznačené všetkými radosťami, bolesťami a silnými zážitkami, ktoré sú bežnou súčasťou života. Preto na ňu nezabúdajte a odmeňte ju správnou, hĺbkovo pôsobiacou starostlivosťou z čistej prírody - "ZLATÉ SÉRUM":[https://bewit.love/produkt/gold-serum-50ml/] a "LIFTINGOVÁ MASKA":[https://bewit.love/produkt/lifting-masque-50ml/].

Čisto prírodné esenciálne oleje a kozmetika sú stelesnením špičkovej starostlivosti. Pozvite do svojho života silu čistej prírody a prebuďte svoju vnútornú ženu, ktorá môže byť utláčaná.

 

ZLATÝ SÉRUM

Bioaktívne sérum s fytonutrientmi, ktoré obnovuje mladistvú vitalitu a pružnosť pleti. Okrem toho redukuje jemné linky a vrásky.

LIFTINGOVÁ MASKA

Vysoko účinná maska so spevňujúcim účinkom, ktorá zabezpečuje dôkladnú hydratáciu pleti. Predstavuje vhodnú alternatívu v boji proti predčasnému starnutiu.

LEVANDER DEUX

Starostlivo vytvorená zmes esenciálnych olejov, ktorá vám dodá pocit sviežosti, jemnosti a krásy.

EUCALYPTUS CAMALDULENSIS

Jeho svieža, výrazná a zároveň upokojujúca vôňa rozptyľuje melanchóliu a obnovuje pozitívny pohľad na svet.

 

Darčekové balenie obsahuje:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: