Neohodnotené

Medovka

Vôňa medovkového esenciálneho oleja je svieža a ľahká, výrazne citrónová, mierne sladká a horká. Pomôže vám podporiť jemnú silu a nebojácny pokoj.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100050036 1000000100990036 Zvoľte variant
€80,33 / ks €3,12 / ks od €3,12 / ks

Medovka môže pozitívne ovplyvniť váš organizmus na mnohých úrovniach. Esenciálny olej harmonizuje myseľ a éterického ducha. Je účinný, ak vás trápi úzkosť, smútok a obavy.

Esencia prispieva k normálnej činnosti srdca a obehového systému, podporuje funkciu dýchacieho systému, normálne trávenie a môže prispievať k hormonálnej rovnováhe. Je tiež cenená pre svoju schopnosť relaxovať, vyladiť duševnú a telesnú pohodu a podporiť duševné zdravie. Medovková aróma vás môže povzbudiť, ak potrebujete prekonať stres a zlepšiť zaspávanie a spánok ako celok.

Pravý esenciálny olej je veľmi drahý, pretože z listov sa získava len malé množstvo esencie. Jeho jedinečná jemná sila však plne vyvažuje cenu, za ktorú sa predáva.

Bežne dostupný "medovkový olej" často nie je pravý. Zvyčajne ide o zmes kadidlového a citronelového esenciálneho oleja s prirodzene získanými chemickými látkami, ktoré sa podobajú zložkám pravej medovky.

Slovenský botanický názov: Medovka lekárska Anglické meno: Melissa Latinský názov: Melissa officinalis Krajina pôvodu: Bulharsko

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve, počas dojčenia a pre deti do dvoch rokov. Vyhnite sa aplikácii na precitlivenú, chorú alebo poranenú pokožku a u osôb so zväčšenou prostatou a glaukómom. Používajte iba roztok s koncentráciou do 1 %.

Vhodný na aromaterapiu, do difuzérov a na priamu inhaláciu. Nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedený na pokožku. Chráňte pred deťmi.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pridajte sa ku komunite BEWIT a získajte neustály prístup k cenným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: