Neohodnotené

Nebulizátor DROP

Nebulizačný difuzér s dreveným podstavcom a sklenenou fľašou, automatické vypnutie, **7** nastaviteľných farieb LED podsvietenia, doba prevádzky **max. 2 h**, odporúčaná veľkosť miestnosti **do 100 m2**.
Vypredané
Kód: 5100000190010217
€68,12 / ks
Kategória: Aroma Difuzéry
Varianta: Nebulizátor DROP

Difuzér rozprašovača BEWIT DROP, drevený

Aromatická oáza za pár okamihov

Stačí pridať 15-30 kvapiek vybraných esenciálnych olejov a vaša miestnosť sa okamžite stane príjemne voňajúcou oázou. Technológia nebulizácie umožňuje, aby sa éterický olej bez vody v okamihu rozptýlil do okolia. Veľmi rýchlo prevonia aj veľké miestnosti a vôňa je veľmi intenzívna.

Difuzér rozprašovača sa môže používať aj ako lampa. Voňavá hmla vám pomôže zvýšiť pocit čistoty okolitého priestoru. Kombinácia terapeutickej funkčnosti a krásneho dizajnu z neho robí vítaný doplnok každého interiéru, ktorý môže poslúžiť aj ako vhodný darček pre vašu rodinu alebo priateľov.

LED podsvietenie a časovač vypnutia

Difúzor má integrované LED podsvietenie so 7 farbami a časovač vypnutia. Difuzér má automatické vypnutie po 2 hodinách, čo predstavuje štyri cykly (difuzér beží 10 minút a potom sa automaticky zastaví na 20 minút = jeden cyklus). Dĺžka filmu je maximálne 2 hodiny.

Difúzny difuzér obsahuje iba čisté esenciálne oleje bez vody, vďaka čomu je difúzia veľmi intenzívna. Odporúča sa pre miestnosti do 100 m2. Jednotka sa môže počas používania mierne zahriať. To nemá vplyv na jeho správnu funkciu.

Spoločník nielen do domácnosti

Difuzér s rozprašovačom je vhodný do kozmetických salónov, kúpeľov a jogových centier, ale aj do spální, obývacích izieb, detských izieb, na toalety, do konferenčných miestností, kancelárií, hotelov, nemocníc alebo iných súkromných či verejných priestorov.

Technológia nebulizátora

Nebulzifikačná technológia umožňuje rozptýlenie esenciálnych olejov na veľmi jemné mikročastice, ktoré sa ľahko a rýchlo rozptýlia vo vzduchu a môžu sa vdychovať.

Sklenená miska aróma difuzéra BEWIT DROP má vo vnútri dve malé trubice, tzv. integrovanú rozprašovaciu hlavicu. Neriedený esenciálny olej sa dostane do prvej skúmavky plávajúc. Druhá trubica integrovanej rozprašovacej hlavy sa potom používa na vháňanie vzduchu do banky. Rúrky olejovej rozprašovacej hlavice sú umiestnené blízko seba, takže vzduch je fúkaný priamo proti éterickému oleju. Týmto spôsobom sa esenciálny olej nerozprašuje a drobné aromatické mikročastice sa rozptýlia v miestnosti.

Okolo 15-30 kvapiek čisto prírodného esenciálneho oleja sa vloží do difuzéra. Pridajte esenciálny olej pozdĺž vnútornej steny vane. Nedovoľte, aby esenciálny olej stekal po integrovanej rozprašovacej hlavici!

Technológia rozprašovania esenciálny olej nezahrieva a zachováva všetky jeho pozitívne terapeutické účinky.

https://youtu.be/7SwNUKTYOE8

 

Kľúčové funkcie

 • Difuzér rozprašovača sa pridávajú len esenciálne oleje (bez vody).
 • Esenciálny olej sa rozptyľuje do vzduchu vo forme veľmi jemných mikročastíc.
 • Technológia rozprašovača umožňuje rýchle rozptýlenie nezriedeného éterického oleja do okolia.
 • Vhodné pre veľké miestnosti do 100 m2.
 • Čistí vzduch a odstraňuje nežiaduce pachy.
 • Kvalitné prírodné materiály a jednoduchá obsluha.
 • Nízka spotreba energie.

 

Dalšie funkcie a použitie

 • Zvyšuje imunitu.
 • Prispieva k zlepšeniu alergickej nádchy, astmy a dýchacích problémov.
 • Možno použiť na kontrolu hmyzu, pomáha ničiť baktérie a roztoče.
 • Ničí zvyšky dymu a odstraňuje zdroj zápachu.
 • Môže pôsobiť ako emocionálny stimulant: pomáha vás upokojiť a zbaviť nadmerného stresu.
 • Môže urýchliť metabolizmus buniek a stimulovať ich aktivitu.

 

Parametre a špecifikácie

Materiál: drevo, sklo Napätie: 12V 500 mA Frekvencia: 50-60 Hz Čas prevádzky: max. 2 hodiny Automatické vypnutie: áno, po dvoch hodinách podsvietenie: 7 striedajúcich sa farieb Rozmery: Ø 110 x 190 mm Hmotnosť difúzora: 450 g Záruka: 2 roky Obsah balenia: difuzér, sieťový adaptér

 

Návod na použitie

Podrobné pokyny na používanie a čistenie difúzora si môžete stiahnuť z karty DOWNLOAD. Súčasťou difúzora je aj návod v tlačenej podobe.