Neohodnotené

Nosový inhalátor

Inhalačná tyčinka (biela) - malá nenápadná nádobka na aromaterapeutickú zmes alebo konkrétny obľúbený esenciálny olej. Obsah sa dá veľmi ľahko zmeniť. Veľkosť 7 cm, priemer 1,8 cm.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 6500000000000001
€1,96 / ks
Kategória: Aroma Difuzéry
Varianta: Nosový inhalátor

Aromatické alebo individuálne aromatické inhalátory sú vynikajúcou pomôckou a veľmi vítaným praktickým pomocníkom pre deti, študentov a dospelých každého veku, pri chrípke, prechladnutí, cestovaní v dopravných prostriedkoch, tiež v nemocniciach, v čase stresu, na zlepšenie nálady alebo upokojenie, počas náročných stretnutí alebo prípravy na skúšky atď. Aromatické látky sú bezpečné, ľahké a nerozbitné. Esencie sa nakvapkajú na bavlnenú tyčinku, ktorá sa vloží do inhalátora a bezpečne uzavrie. Tyčinky sa iba čuchajú (zo vzdialenosti približne 10 - 15 cm), nevkladajú sa do nosných dierok - iba na vonkajšie použitie. Pri správnom zaobchádzaní vydrží aromaterapeutická tyčinka niekoľko týždňov. Výhodou je, že ich príjemcovia môžu stále nosiť so sebou, či už vo vrecku, kabelke atď.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie