Neohodnotené

ČERVENÝ POMARANČ

Teplá, svieža, citrusová a sladká vôňa esenciálneho oleja z červeného pomaranča je ideálna na navodenie pocitu šťastia, pokoja a optimizmu. Vďaka svojim účinkom a nádhernej vôni je jedným z najobľúbenejších esenciálnych olejov.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100150501 1000000100050501 1000000100990501 Zvoľte variant
€14,64 / ks €7,18 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Esenciálny olej sa získava z kôry plodov čínskeho pomarančovníka, ktorý pochádza z Ázie. Do Európy ho priniesli portugalskí objavitelia, ktorí sa vracali z južnej Číny.

Oranžová farba je tradičným čínskym symbolom šťastia a prosperity. Liečivú hodnotu jeho plodov objavili aj v starovekej Číne. Sušená pomarančová kôra je dôležitou súčasťou východnej medicíny.

Oranžový esenciálny olej môže pomôcť v duševnej oblasti uvoľniť napätie a odstrániť frustráciu, ale aj rozprúdiť energiu (qi) v tele. Keď sa táto energia zastaví, dostaví sa smútok a podráždenosť. Teplá, slnečná a sladká vôňa červeného pomaranča ju však dokáže rozptýliť a pomôže vám vrátiť radosť a pozitívnu náladu.

Ak máte sklony k perfekcionizmu, ste orientovaní na úspech a ťažko znášate neúspech, pomarančová vôňa vám pomôže dosiahnuť uvoľnenejšiu náladu, ktorá vám pomôže ľahšie riešiť problémy.

Český botanický názov: Čínsky pomarančovník Český názov: Red Orange Latinský názov: Citrus sinensis Krajina pôvodu: Taliansko Výroba: Lisovanie šupky za studena

Upozornenie: Vyhnite sa aplikácii na pokožku, ktorá bude vystavená priamemu slnečnému žiareniu alebo UV žiareniu počas nasledujúcich 36 hodín.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie