Neohodnotené

Ruža damascénska v jojobe

Bohatá, špecifická vôňa, ktorá môže niektorých prekvapiť alebo dokonca sklamať, pretože nie je typicky očakávanou sladkou vôňou. To je vôňa tohto druhu ruží. Povedie vás to k láske, dôvere a prijatiu seba samého.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1020000100050519 1020000100990519 Zvoľte variant
€113,88 / ks €7,63 / ks od €7,63 / ks

V duševnej a emocionálnej oblasti môže prispieť k duševnej rovnováhe, pomôcť navodiť pokojný a harmonický spánok. Môže vás viesť k láske, dôvere a prijatiu seba samého.

Na duševnej úrovni vôňa esenciálneho oleja z ruže jemne tonizuje, upokojuje a posilňuje myseľ a srdce a zároveň pomáha znovu nájsť pohodu. Na hlbšej úrovni ho možno považovať za "kvet lásky", ako sa tiež tradične nazýva. Bol zasvätený gréckej bohyni lásky, krásy a plodnosti Afrodite.

Grécka poetka Sapfó nazvala ružu "kráľovnou kvetov". Už starovekí Peržania, Egypťania, Indovia, Gréci a Rimania oceňovali jej očarujúcu vôňu. To len podčiarkuje dôležitý terapeutický význam ružovej esencie.

Zvodná kvetinová zmyselnosť preslávila ružu ako uznávané afrodiziakum. Ak sa cítite zranení vo svojej schopnosti milovať sa, ružový olej vám prinesie sladký, jemný pokoj, pomôže vám prekonať beznádej, úzkosť a smútok a vieru, že budeme schopní opäť milovať. Harmonizuje a zlepšuje náladu.

Ružový esenciálny olej sa tiež hojne používa v kozmetike.

Český botanický názov: Ruža damašská Anglický názov: Rose Latinský názov: Rosa damascena Krajina pôvodu: Bulharsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: