Neohodnotené

Stoická ruža

Bohatá a kvetinová, jemná a sladká, mierne kyslá a sťahujúca. To je vôňa ruže. Povedie vás to k láske, dôvere a prijatiu seba samého.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100050050 1000000100990050 Zvoľte variant
€264,26 / ks €10,57 / ks od €10,57 / ks

V duševnej a emocionálnej oblasti môže prispieť k duševnej rovnováhe, pomôcť navodiť pokojný a harmonický spánok. Môže vás viesť k láske, dôvere a prijatiu seba samého.

Vôňa esenciálneho oleja z ruže jemne tonizuje, upokojuje a posilňuje myseľ a srdce a zároveň vám pomôže znovu nájsť pohodu. Na hlbšej úrovni ho možno považovať za "kvet lásky", ako sa tiež tradične nazýva. Bol zasvätený gréckej bohyni lásky, krásy a plodnosti Afrodite.

Grécka poetka Sapfó nazvala ružu "kráľovnou kvetov". Už starí Peržania, Egypťania, Indovia, Gréci a Rimania oceňovali jej jemnú, sladkú a očarujúcu vôňu. To len podčiarkuje dôležitý terapeutický význam ružovej esencie.

Zvodná kvetinová zmyselnosť preslávila ružu ako uznávané afrodiziakum. Ak sa cítite zranení vo svojej schopnosti milovať sa, ružový olej vám prinesie sladký, jemný pokoj, pomôže vám prekonať beznádej, úzkosť a smútok a vieru, že budeme schopní opäť milovať. Harmonizuje a zlepšuje náladu.

Ružový esenciálny olej sa hojne využíva aj v kozmetike, kde je jednou z najpoužívanejších zložiek mastí a krémov na všetky typy pleti, najmä však na suchú, citlivú, zrelú a podráždenú pokožku.

Český botanický názov: Ruža stolistá Anglický názov: Rose Latinský názov: Rosa centifolia Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: