Neohodnotené

Tu a teraz

Vytvorte si vlastné telové zmesi, ktoré zodpovedajú vašim potrebám. Láskyplne zabalené v limitovanej vianočnej darčekovej sade.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010125
€82,24 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: Tu a teraz

DARČEKOVÁ SADA ÉTERICKÝCH OLEJOV A TELOVÉHO SÉRIA - TU A TERAZ

"PROTECT":[https://bewit.love/produkt/protect/]. "COLDET":[https://bewit.love/produkt/coldet/]. "NOPA":[https://bewit.love/produkt/nopa/]. Starostlivo vytvorené, časom overené, jedinečne účinné zmesi esenciálnych olejov, ktoré skutočne prídu vhod.

Nalaďte sa na svoje telo, oddajte sa svojej intuícii a siahnite po zmesi esenciálnych olejov, ktorá s vami momentálne rezonuje. Zmiešajte kvapku tejto zmesi s odmeraným množstvom "Esenciálneho pleťového séra":[https://bewit.love/produkt/essential-skin-serum-200ml/] a výsledný elixír vmasírujte na vopred naolejovanú oblasť tela. Ošetrite ju jednou z najčistejších foriem prírodnej kozmetiky.

 

BEWIT ESSENTIAL SKIN SERUM

Nami vyvinuté čisté telové sérum na báze oleja. Pomer jednotlivých zložiek sme zvolili tak, aby sa Essential Skin Serum dobre zmiešalo a rýchlo vstrebalo. Synergická kombinácia pestreca mariánskeho a konopného oleja zanechá vašu pokožku dokonale hydratovanú a jemnú na dotyk.

PROTECT

Esenciálna zmes, ktorá môže podporiť pocit bezpečia a odolnosti.

COLDET

Eterická zmes, ktorá môže podporiť pocit očisty a harmónie.

NOPA

Eterická zmes, ktorá dokáže podporiť pocit uvoľnenia, pokoja a harmónie.

 

Darčekové balenie obsahuje:

 

Čítajte pozorne

Esenciálne oleje sú jedny z najsilnejších a najkoncentrovanejších látok v prírode. Pre bezpečnú aplikáciu ich preto zrieďte s telovým sérom (Essential skin serum) podľa vzorca. Niekedy na dosiahnutie požadovanej vône stačí naozaj len kvapka. Nenanášajte telovú zmes na citlivé miesta a tvár, najmä na očné okolie - tu si vyberte naše certifikované "holistické séra":[https://bewit.love/50-ml-certifikovana-holisticka-kosmetika/] na tvár.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: