Neohodnotené

TOP 7

Súprava sa skladá z esenciálnych olejov himalájskeho cédra a červeného pomaranča a je doplnená zmesami BREATH, BODYGUARD, COLDET, NOPA a MIRACLE (balenie 15 ml).
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010008
€150,97 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: TOP 7

Sada obsahuje 2 čisté esenciálne oleje a 5 olejových zmesí v 15 ml balení. Spoločne budú usmerňovať vašu vôľu a motiváciu, aby ste dosiahli maximálny výkon.

-"CEDR HIMALAYAN":[http://bewit.love/produkt/cedr-himalajsky/] -"ČERVENÝ POMERANČ":[http://bewit.love/produkt/red-orange/] -"COLDET":[http://bewit.love/produkt/coldet/] -"BODYGUARD":[http://www.bewit.cz/produkt/bodyguard/] -"DYCH":[http://www.bewit.cz/produkt/breath/] -"NOPA":[http://www.bewit.cz/produkt/nopa/] -"MIRACLE":[http://bewit.love/produkt/miracle/]

Nariadením Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa upravuje množstvo informácií, ktoré možno poskytnúť o každom výrobku. Pred použitím sa oboznámte s účinkami éterických olejov na telo.

Upozornenie:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie