Neohodnotené

Horský tymián (Motherwort)

Vôňa tymiánu je teplá, bylinná, výrazná, svieža a liečivá. Podporuje odvahu, úsilie a morálku.
Variant
Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 1000000100150616 1000000100050616 1000000100990616 Zvoľte variant
€41,28 / ks €20,23 / ks €1,91 / ks od €1,91 / ks

Esenciálny olej z tymiánu je jedným z energeticky najhorúcejších a silne stimulujúcich olejov. Je to veľmi silné jangové energetické tonikum. Na mentálnej úrovni nás energizuje, dodáva nám silu, odvahu a statočnosť a pomáha nám pri náročných úlohách. posilňuje pamäť a koncentráciu, môže byť užitočný pre tých, ktorí sa venujú štúdiu.

Ak vás trápi nízka sebadôvera, tymiánový esenciálny olej vám pomôže prekonať pochybnosti o sebe samých. Na najhlbšej úrovni obnovuje morálku, a preto je vyhľadávaná na uspokojenie telesnej energie. Vždy, keď sa cítime pesimisticky, demoralizovane, vystrašene alebo sa cítime odcudzení, môžeme zvážiť pomoc hrejivej a mužnej sily tymiánu.

Tymián, vytrvalý ker dorastajúci do výšky 10-40 cm, pochádza zo Stredomoria, ale v súčasnosti rastie v teplých oblastiach celého sveta. Je cenený nielen v kulinárstve, ale aj ako zdroj tymolu.

Český botanický názov: Tymián horský Anglický názov: Thyme wild Latinský názov: Thymus serpyllum Krajina pôvodu: Albánsko

Upozornenie: Vyhnite sa oleju počas tehotenstva. Nepoužívajte u detí mladších ako dva roky. Nepodávajte osobám s vysokým krvným tlakom, chorou alebo poškodenou pokožkou.

Pri vdychovaní priamo z difuzéra alebo fľaštičky alebo pri aplikácii v nezriedenom stave môže podráždiť nosovú sliznicu alebo pokožku.

Pred použitím sa oboznámte s účinkami esenciálneho oleja na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pri jednotlivých výrobkoch.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie