Neohodnotené

Vetiver

Sladká a hrejivá, bohatá a živicová, jemná, drevito-zemitá a dymová vôňa vetiveru uzemňuje tých, ktorí chodia s hlavou v oblakoch. Pomáha tiež pri sústredení.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100150059 1000000100050059 1000000100990059 Zvoľte variant
€57,12 / ks €28 / ks €2,68 / ks od €2,68 / ks

Jantárovo sfarbený esenciálny olej sa získava destiláciou s vodnou parou zo sušených koreňov vetiveru - vysokej, hustej, chumáčovitej, vytrvalej trávy dorastajúcej do výšky dvoch metrov. Rastie divoko na svahoch Himalájí a v južnej Indii, na Srí Lanke a v Malajzii.

Na psychologickej úrovni esenciálny olej Vetiver chladí a vyživuje telo. Esencia ukľudňuje hyperaktívnu myseľ, pomáha pri neistej sebadôvere, napĺňa nás kľudom a mierom a upokojuje nás silou Matky Zeme a jej hlbokým pocitom spolupatričnosti. Keď sme psychicky vyčerpaní z prepracovanosti alebo sme stratili spojenie so svojím telom a jeho potrebami, vetiver vyrovnáva a osviežuje, koncentruje a znovu nás vnútorne spája - uzatvára priepasť medzi duchom a hmotou.

Esenciálny olej Vetiver je vhodný pre tých, ktorí sa neustále usilujú o dokonalosť a strácajú pritom schopnosť načerpať vlastné sily. Ak vám výsledok nikdy nie je dosť dokonalý, Vetiver vás povznesie aj uzemní. Privedie vás to k pocitom inštinktívnej, skutočnej radosti.

Veveľový olej je dôležitou zložkou parfumov, kde podobne ako santalové drevo a pačuli vytvára bohatý základ. Slúži ako fixačný prostriedok pre orientálne parfumy.

Český botanický názov: Draslík medvedí Anglický názov: Vetiver Latinský názov: Vetiveria zizanoides Krajina pôvodu: India

Pred použitím sa oboznámte s účinkami esenciálneho oleja na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pre jednotlivé výrobky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie