Neohodnotené

VISION

Sada obsahuje éterické oleje z himalájskeho cédra a vzácne zmesi BEWIT MIRACLE, COLDET, HELP H, NOPA, BODYGUARD, PROTECT, ANTIS, BALANCE, I AM, NOW (balenie 15 ml).
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010019
€316,52 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: VISION

Možno ste sa rozhodli spolupracovať so spoločnosťou BEWIT a urobiť z esenciálnych olejov dôležitú súčasť svojho života. Zapadajú do vašej predstavy o tom, čo chcete robiť v nasledujúcich dňoch, mesiacoch a rokoch.

Táto súprava bola zostavená tak, aby ste túto víziu mohli dobre a efektívne naplniť. Obsahuje najväčšie BEWIT bestsellery, ktoré sa dajú využiť prakticky vo všetkých oblastiach každodenného života.

Základná súprava, ktorá obsahuje:

1x esenciálny olej (15 ml balenie):http://www.bewit.cz/produkt/cedr-himalajsky/]

10x Synergické esenciálne zmesi (15 ml balenie): -"MIRACLE (Zázraky sa dejú)":[http://www.bewit.cz/produkt/miracle/] -"COLDET (Vnútorná čistota)":[http://www.bewit.cz/produkt/coldet/] -"HELP H (Happy Heart)":[http://www.bewit.cz/produkt/help-h/] -"NOPA (Relief)":[http://www.bewit.cz/produkt/nopa/] -"BODYGUARD (Osobný ochranca)":[http://www.bewit.cz/produkt/bodyguard/] -"BEWIT PROTECT":[http://www.bewit.cz/produkt/protect/] -"ANTIS (Anti-Stress)":[http://www.bewit.cz/produkt/Antis/] -"BEWIT BALANCE":[http://www.bewit.cz/produkt/balance/] -"BEWIT I AM":[http://www.bewit.cz/produkt/i-am/] -"BEWIT NOW":[http://www.bewit.cz/produkt/bewit-now/]

Pred použitím sa oboznámte s účinkami éterických olejov na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pre jednotlivé výrobky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: