Neohodnotené

VISION

Sada obsahuje éterické oleje z himalájskeho cédra a vzácne zmesi BEWIT MIRACLE, COLDET, HELP H, NOPA, BODYGUARD, PROTECT, ANTIS, BALANCE, I AM, NOW (balenie 15 ml).
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010019
€292,18 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: VISION

Možno ste sa rozhodli spolupracovať so spoločnosťou BEWIT a urobiť z esenciálnych olejov dôležitú súčasť svojho života. Zapadajú do vašej predstavy o tom, čo chcete robiť v nasledujúcich dňoch, mesiacoch a rokoch.

Táto súprava bola zostavená tak, aby ste túto víziu mohli dobre a efektívne naplniť. Obsahuje najväčšie BEWIT bestsellery, ktoré sa dajú využiť prakticky vo všetkých oblastiach každodenného života.

Základná súprava, ktorá obsahuje:

1x esenciálny olej (15 ml balenie):http://www.bewit.cz/produkt/cedr-himalajsky/]

10x Synergické esenciálne zmesi (15 ml balenie): -"MIRACLE (Zázraky sa dejú)":[http://www.bewit.cz/produkt/miracle/] -"COLDET (Vnútorná čistota)":[http://www.bewit.cz/produkt/coldet/] -"HELP H (Happy Heart)":[http://www.bewit.cz/produkt/help-h/] -"NOPA (Relief)":[http://www.bewit.cz/produkt/nopa/] -"BODYGUARD (Osobný ochranca)":[http://www.bewit.cz/produkt/bodyguard/] -"BEWIT PROTECT":[http://www.bewit.cz/produkt/protect/] -"ANTIS (Anti-Stress)":[http://www.bewit.cz/produkt/Antis/] -"BEWIT BALANCE":[http://www.bewit.cz/produkt/balance/] -"BEWIT I AM":[http://www.bewit.cz/produkt/i-am/] -"BEWIT NOW":[http://www.bewit.cz/produkt/bewit-now/]

Pred použitím sa oboznámte s účinkami éterických olejov na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pre jednotlivé výrobky.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie