Neohodnotené

Zvýraznite svoje ja

Vytvorte si vlastné telové sérum, ktoré si zamilujete. Láskyplne zabalené v limitovanej vianočnej darčekovej sade.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010124
€69,84 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: Zvýraznite svoje ja

DARČEKOVÁ SADA ÉTERICKÝCH OLEJOV A TELOVÉHO SÉRIA - Manifestujte svoje ja

"Mäta pieporná":[https://bewit.love/produkt/mata-peprna/]. "Levanduľa":[https://bewit.love/produkt/levandule/]. "Červený pomaranč":[https://bewit.love/produkt/red-orange/]. Príjemne svieža a zároveň jemná esencia, ktorá navodzuje pocity pokoja a úplného uvoľnenia.

Vyhraďte si chvíľu pre seba, oddajte sa svojej intuícii a siahnite po esencii, ktorá s vami v danom okamihu rezonuje. Zmiešajte kvapku tejto esencie s odmeraným množstvom "Esenciálneho pleťového séra":[https://bewit.love/produkt/essential-skin-serum-200ml/] a vytvorte si vlastné telové sérum, ktoré budete milovať.

 

BEWIT ESSENTIAL SKIN SERUM

Nami vyvinuté telové sérum na báze oleja. Pomer jednotlivých zložiek sme zvolili tak, aby sa Essential Skin Serum dobre zmiešalo a rýchlo vstrebalo. Synergická kombinácia pestreca mariánskeho a konopného oleja zanechá vašu pokožku dokonale hydratovanú a jemnú na dotyk.

Materská sila

Svieža esencia, ktorá povznáša myseľ a uvoľňuje.

Predajca

Je to jemne kvetinová a zároveň horkosladká vôňa, ktorá uvoľňuje pocity napätia a celkovo povzbudzuje.

ČERVENÝ POMERANČ

Je to teplá, citrusová a príjemne sladká vôňa, ktorá vyvoláva pocity šťastia, pokoja a optimizmu.

 

Darčekové balenie obsahuje:

 

Čítajte pozorne

Esenciálne oleje sú jedny z najsilnejších a najkoncentrovanejších látok v prírode. Pre bezpečnú aplikáciu ich preto zrieďte s telovým sérom (Essential skin serum) podľa vzorca. Niekedy na dosiahnutie požadovanej vône stačí naozaj len kvapka. Nenanášajte telovú zmes na citlivé miesta a tvár, najmä na očné okolie - tu si vyberte naše certifikované "holistické séra":[https://bewit.love/50-ml-certifikovana-holisticka-kosmetika/] na tvár.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: