Neohodnotené

Ylang ylang

Kvetinová, sladká, balzamová, opojná a mierne korenistá vôňa tropickej esencie ylang ylang prináša uvoľnenie, eufóriu a zvyšuje zmyselnosť.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100050063 1000000100990063 Zvoľte variant
€29,64 / ks €2,06 / ks od €2,06 / ks

Eterický olej ylang ylang sa získava z čerstvo odtrhnutých kvetov tropického vždyzeleného stromu, ktorý dosahuje výšku až dvadsať metrov.

Indonézania rozprestierajú nádherné kvety ylang ylang na záhonoch novomanželov. Esencia je jednou z najdôležitejších zložiek parfumérie. Jeho exotická korenistá sladkosť dodáva kvetinový doplnok zmesiam, ktoré by inak boli mdlé a ploché.

Eterický olej ylang ylang má schopnosť uvoľniť a povzbudiť , čo je pevne spojené s jeho afrodiziakálnou silou a zmyselnou vôňou. To ocenia najmä ľudia, ktorí trpia frigiditou a impotenciou. Je vhodný aj vtedy, keď sú sexuálne pocity a správanie blokované strachom, úzkosťou a nutkaním stiahnuť sa.

Podobne ako jazmínový olej pomáha emocionálne vyrovnať našu osobnosť. Obnovuje sebadôveru. Upokojuje, ale zároveň koncentruje, pomáha meditácii a vnútornej obnove.

Český botanický názov: Kananga vonná Anglický názov: Ylang Ylang Latinský názov: Cananga odorata Krajina pôvodu: Madagaskar

Pred použitím sa oboznámte s účinkami esenciálneho oleja na telo. Podľa nariadenia Európskej komisie č. 432/2012 zo 16. mája 2012 sa tieto informácie nemôžu poskytovať pre jednotlivé výrobky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: