Neohodnotené

Yzop

Vôňa yzopového esenciálneho oleja je bylinná, gáfrová, teplá, sladká a mierne korenistá. Esencia vás spojí so zámerom ochrany, duchovnej očisty, ale aj posilnenia.
Variant
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 1000000100050025 1000000100990025 Zvoľte variant
€42,24 / ks €3,72 / ks od €3,72 / ks

Izopový olej môže prispieť k normálnej funkcii dýchacieho systému, normálnemu tráveniu, funkcii pečene a dobrej funkcii srdcovo-cievneho systému.

Ocenite, ak ľahko podliehate náladám a emóciám druhých a máte tendenciu absorbovať akékoľvek napätie zo svojho okolia. Môže oživiť vašu myseľ, podporiť koncentráciu a tiež pomôcť pri krátkodobom duševnom vyčerpaní.

Izopový olej oceníte, ak ľahko podliehate náladám a emóciám druhých a máte tendenciu absorbovať akékoľvek napätie zo svojho okolia. Jeho vplyv môžete využiť aj na duchovnej úrovni, kde pôsobí očisťujúco a môže posilniť vašu meditáciu a kreativitu.

Podobne ako tymiánový olej, aj yzopový olej má veľmi horký a povzbudzujúci charakter a mal by sa používať s mierou.

Slovenský botanický názov: Ysop lekársky Anglický názov: Hyssop Latinský názov: Hyssopus officinalis Krajina pôvodu: Bulharsko

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve, počas dojčenia a pre deti do dvoch rokov. Nevhodné pre epileptikov a osoby s horúčkou. Bezpečný roztok je roztok s koncentráciou do 2 %.

Vhodný na aromaterapiu, do difuzérov a na priamu inhaláciu. Nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedený na pokožku. Chráňte pred deťmi.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pridajte sa ku komunite BEWIT a získajte neustály prístup k cenným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: