Neohodnotené

Yzop

Vôňa yzopového esenciálneho oleja je bylinná, gáfrová, teplá, sladká a mierne korenistá. Esencia vás spojí so zámerom ochrany, duchovnej očisty, ale aj posilnenia.
Variant
Dodanie do 10 dní (1 ks) Dodanie do 10 dní (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1000000100050025 1000000100990025 Zvoľte variant
€39 / ks €3,43 / ks od €3,43 / ks

Izopový olej môže prispieť k normálnej funkcii dýchacieho systému, normálnemu tráveniu, funkcii pečene a dobrej funkcii srdcovo-cievneho systému.

Ocenite, ak ľahko podliehate náladám a emóciám druhých a máte tendenciu absorbovať akékoľvek napätie zo svojho okolia. Môže oživiť vašu myseľ, podporiť koncentráciu a tiež pomôcť pri krátkodobom duševnom vyčerpaní.

Izopový olej oceníte, ak ľahko podliehate náladám a emóciám druhých a máte tendenciu absorbovať akékoľvek napätie zo svojho okolia. Jeho vplyv môžete využiť aj na duchovnej úrovni, kde pôsobí očisťujúco a môže posilniť vašu meditáciu a kreativitu.

Podobne ako tymiánový olej, aj yzopový olej má veľmi horký a povzbudzujúci charakter a mal by sa používať s mierou.

Slovenský botanický názov: Ysop lekársky Anglický názov: Hyssop Latinský názov: Hyssopus officinalis Krajina pôvodu: Bulharsko

Upozornenie: Nepoužívajte v tehotenstve, počas dojčenia a pre deti do dvoch rokov. Nevhodné pre epileptikov a osoby s horúčkou. Bezpečný roztok je roztok s koncentráciou do 2 %.

Vhodný na aromaterapiu, do difuzérov a na priamu inhaláciu. Nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedený na pokožku. Chráňte pred deťmi.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pridajte sa ku komunite BEWIT a získajte neustály prístup k cenným informáciám o esenciálnych olejoch, aromaterapii, zdraví a zdravom životnom štýle.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie