Neohodnotené

Žena v harmónii

Nechajte sa rozmaznávať starostlivosťou z čistej prírody, ktorá hlboko vyživuje a posilňuje jedinečnú energiu vašej krásy. Všetko je s láskou zabalené v limitovanej vianočnej darčekovej sade.
Dodanie do 10 dní (1 ks)
Kód: 9000000100010122
€78,10 / ks
Kategória: Bewit sady
Varianta: Žena v harmónii

DARČEKOVÁ SADA ÉTERICKÝCH OLEJOV A PRÍRODNEJ KOZMETIKY - ŽENA V HARMÓNII

Krása je pojem, ktorý sa netýka len vonkajšej krásy, ale aj vnútornej krásy - prameniacej z vnútorného pokoja a vyrovnanosti. Milé ženy, zaraďte do svojich každodenných rituálov nielen starostlivosť o svoje telo, ale aj o svojho ducha. Zastavte sa, dýchajte a na chvíľu zabudnite na všetko okolo seba. Nechajte sa len tak unášať a relaxujte.

Užite si tieto chvíle s omamnou vôňou ženských esenciálnych zmesí - "LAVENDER DEUX":[https://bewit.love/produkt/lavender-deux/] a "INNER WOMAN":[https://bewit.love/produkt/bewit-inner-woman/]. Dajte si pár kvapiek do svojho "difuzéra":[https://bewit.love/aroma-difuzery/] a nalaďte sa na energiu pochádzajúcu z čistej prírody.

Tkadlo. Miesto, ktoré o vás veľa prezradí. Dajú sa z nej vyčítať stresujúce chvíle a bezsenné noci. Preto sa o ňu nezabudnite aj patrične starať a odmeňte ju hĺbkovo pôsobiacou starostlivosťou z čistej prírody - "DENNÁ KRÁSA":[https://bewit.love/produkt/daily-beauty-50ml/] a "NOČNÁ SPRÁVA":[https://bewit.love/produkt/night-repair-50ml/].

Čisto prírodné esenciálne oleje a kozmetika sú stelesnením špičkovej starostlivosti. Pozvite do svojho života silu čistej prírody a prebuďte svoje vnútorné dievča, ktoré je možno utláčané.

 

DENNÁ KRÁSA

Vysokoúčinné denné sérum s bioaktívnymi látkami na prebudenie, osvieženie a ochranu aj tej najnáročnejšej pleti. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva na jej povrchu mastný film.

Nočná oprava

Silné nočné sérum, ktoré podporuje správnu detoxikáciu a regeneráciu počas spánku. Obsiahnuté oleje tiež prispievajú k celkovému upokojeniu a posilneniu pokožky.

LEVANDER DEUX

Starostlivo vytvorená zmes esenciálnych olejov, ktorá vám dodá pocit sviežosti, jemnosti a krásy.

ŽENSKÁ PRÁCA

Starostlivo pripravená zmes éterických olejov, ktorá je výnimočnou podporou v oblasti poznania, porozumenia a harmonizácie.

 

Darčekové balenie obsahuje:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: